AHABER

Haberleşme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 39.4 MB
  • Sürüm 4.7
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Turkuvaz Radyo TV Haberlesme ve Yayincilik
A Haber Android mobil cihazınızda kullanabileceğiniz haber içeriklerini kullanıcılarına sunan başarılı bir uygulamadır.

Mobil cihazlarınızın gelişmiş olması tüm işlerinizi anında mobilden halletmenize olanak sağlamıştır. A Haber mobil uygulaması da gündemi yakından takip edebilmeniz açısında cep telefonunuzda kullanabileceğiniz haber akışı sağlayan bir uygulamadır. Ücretsiz olarak Android  cep telefonunuza indirebilirsiniz. 

Kullanışlı arayüzü ile kullanıcılarını memnun eden bir haber uygulaması olan A Haber, kendi ülkenizden, dünyadan her şeye dair haberleri takip edebilirsiniz. Gündemde yer alan konu başlıklarını kolaylıkla takip edebilirsiniz. Bilgi dağarcığınızı arttırabilir ve konudan uzak kalmazsınız. Haberin Kanalı sloganını kendine bir çizgi olarak bilen A Haber mobil uygulaması gerçekleşen olayları anında size bildirerek ilk ve hızlı olmayı başarıyor. 

Gündeme dair konular ile ilgili yorumları, videoları ve köşe yazılarını anında cep telefonunuzdan takip edebilirsiniz. Basılı yayını takip etmek zor oluyorsa mobil cihazınızdan hızlı bir şekilde haber değeri olan içeriklere ulaşabilirsiniz. Cep telefonunuzun ekranına gelen bildirimler sayesinde hızlı bir şekilde her an haberleri okuma şansını A Haber ile elde edin. 

AHABER indir